Enjektör Pompa

Enjektör Pompa

Enjektör

Kullanmış olduğumuz aracın en önemli ve pahalı parçalarından biri kuşku yok ki, enjektördür. Günümüzde farklı özelliklerle üretilen ve araçta ki yerini alan bu parçalar zaman içerisinde çeşitli sorunlar çıkarabiliyor. Benzinli ve dizel araçlarda kullanılan enjektörlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlamak için düzenli bakım yaptırmak son derece önemlidir. Sorunsuz bir şekilde aracınızı kullanmak istiyorsanız, enjektör bakımı ve sorunların da güvenilir hizmet sunan adresleri tercih etmelisiniz. Oluşacak arıza ve sorunlarda sizde bu konuda deneyimli hizmet sunan firmamızı tercih ederek problemlerin altında kolayca kalkabilirsiniz.

Enjektör Arıza Tespiti Nasıl Yapılır

Enjektör arızasını anlamak için detaylı bir şekil de inceleme yapmak gerekiyor. Hortumlar yoluyla hareket ediyor olması nedeni ile hortumu kontrol ederek arıza tespiti yapmak mümkün. Eğer hortumu pense yardımı ile sıkarsanız, aracın normal çalışma şeklini değiştirmiş olursunuz ve aracın sesinde değişme olacaktır. Aracın sesinde hortum sıkma sonrasında değişme olmuyorsa enjektörün arızalı olduğu sonucunu çıkarabilirsiniz. Bu konuda sizde kendi imkanlarınızla tespit yapmak yerine uzman desteği alarak arızanın nedeni tespit ettirerek çözüm arayabilirsiniz.

Enjektör Arıza Çözümü

Kurumsal hizmet kalitemizden taviz vermeden sunduğumuz hizmetler kapsamında enjektör arıza tespiti sonrasında kalıcı çözüm için özenle çalışmaktayız. Dizel ya da benzinli aracınızın özelliğine göre bakım ve onarım hizmeti sunan firmamız, yeni nesil araçlardan tutunda eski model araçlara kadar birçok konu da birinci sınıf hizmet kalitesi ile hizmetlerini sunmaktadır. Sizde çözüm odaklı faaliyetlerini sürdüren firmamızın hizmetlerini tercih ederek aracınızda ki enjektör probleminin önüne geçerek aracın kusursuz şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet Kalitesi İle Yanınızdayız

Alanında uzman çalışanlarımızla aracınızda ki enjektör arızalarının önüne geçmek için bakım ve onarım hizmeti sunan firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Modern hizmet kalitesi ile enjektör arızalarının önüne geçerek arıza tespiti ve onarımı yapan firmamız, aracınızın daha sessiz çalışmasını sağlayarak yüksek performans göstermesine yardımcı olur. Aracınızın performansını artırmak ve aracınızdan gelen sesi azaltmak için sizde profesyonel hizmetlerimizi tercih ederek güvenle onarım, parça değişimi, arıza tespit ve tamir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Hakkımızda

Okan Albayrak 1995 yılında İstanbul Sultanbeyli'de küçük bir dükkanda Egzozcu Okan olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2005 yılında Egzozcu Okan Bayrampaşa'da 100 m2 lik bir dükkan'a taşınarak servise burada devam eden Okan Bey 2018'de oğlu Hakan Albayrak'a firmayı devretmiş ve gelişmekte olan İkitelli ilçesinde Dolapdere Sanayi Sitesinde Hakan Egzoz'u kurmuştur.

iLETİŞİM

Adres : Ziya Gökalp, Mahallesi, Dolapdere Sanayi Sitesi 22. Ada D:no: 5, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul
Tel : 0532 663 8185
Email : hakanfarukalbayrak@gmail.com
Çalışma Saatleri : Pazartesi ‐ Cumartesi
  08:30 AM ‐ 19:00 PM

Çalıştığımız Markalar

  • Audi
  • Seat
  • Skoda
  • Bmw
  • Jaguar
  • Volvo