Chip Tuning

Chip Tuning

Chip Tuning

Otomobiller günümüzde en çok kullanılan araçlar arasında yer alıyor. Ulaşımın konforlu ve hızlı olmasına yardımcı olan otomobillerden tam bir performans almak istiyorsanız bakımlarına özen göstermeniz gerekir. Bu sayede uzun sürede tam bir performans elde edebilirsiniz. Ayrıca otomobilinizin gizli özelliklerin ortaya çıkararak performansını da arttırabilirsiniz. Aracınıza mekanik bir müdahale olmadan yazılım güncellemesi ile gizli olan kapasitenin ortaya çıkarılma işlemine Chip Tuning adı verilir. Bu işlemi yapmak uzmanlık isteyen bir konudur. Araca bağlanarak profesyonel bir yazılım yüklenir. Yazılım sonrası aracın kapasitesinde artış olur ve buda performansına olumlu katkı sağlar.

Chtip Tuning Faydaları Nelerdir

Chip Tuning yaptırmanın aracına birçok yararı bulunuyor. Özellikle de performans ve yakıt tasarrufu açısından avantaj elde etmenize yardımcı olur. Yüklenen yazılımın araca herhangi bir şekilde zararı bulunmuyor. Bundan dolayı güven içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz. Güç ve tork gücünde artışın olmasını isteyenler için kaliteli bir tercih olacaktır. Uygulama aracın beynine girilerek yazılımın yüklenmesi ile yapılır. Bu konuda kurumsal hizmet almaya özen gösterin. Firmamız alanında uzman kadrosu ile size yardımcı oluyor ve tam bir performans almanıza olanak sağlıyor. Bundan dolayı güven içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz. Aracınızın tam performans da ilerlemesine olanak sağlamak isterseniz sizde tercih edebilirsiniz. Bu uygulamadan her otomobil yararlanamıyor. Bunun için motor ve model yapısının uygun olması gerekir. Bundan dolayı aracınızın modelini belirterek bilgi alabilirsiniz.

Yakıt Tasarrufuna Katkı Sağlıyor

Chip Tuning güç performansı açısından katkı sağladığı gibi yakıt açısından da avantaj sağlıyor. Tasarruf aracın marka ve modeline göre de değişkenlik gösteriyor. İlgili uygulama aracınıza herhangi bir şekilde zarar vermiyor. Sadece doğru ve güvenilir bir şekilde ilgili işlemin yapılması gerekir. Bu sayede başarılı bir sonuç elde edilecektir. Hem yakıt hem de performans açısından başarılı bir sonuç elde etmek isterseniz sunduğumuz detaylı hizmetten yararlanabilirsiniz. Uygulama benzinli ve dizel motorlara güvenilir bir şekilde uygulanabiliyor. Uygulama işleminden önce motor kısmı kontrol edilmeli ve uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bu sayede istenen sonuç alınabilir. 

Hakkımızda

Okan Albayrak 1995 yılında İstanbul Sultanbeyli'de küçük bir dükkanda Egzozcu Okan olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2005 yılında Egzozcu Okan Bayrampaşa'da 100 m2 lik bir dükkan'a taşınarak servise burada devam eden Okan Bey 2018'de oğlu Hakan Albayrak'a firmayı devretmiş ve gelişmekte olan İkitelli ilçesinde Dolapdere Sanayi Sitesinde Hakan Egzoz'u kurmuştur.

iLETİŞİM

Adres : Ziya Gökalp, Mahallesi, Dolapdere Sanayi Sitesi 22. Ada D:no: 5, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul
Tel : 0532 663 8185
Email : hakanfarukalbayrak@gmail.com
Çalışma Saatleri : Pazartesi ‐ Cumartesi
  08:30 AM ‐ 19:00 PM

Çalıştığımız Markalar

  • Audi
  • Seat
  • Skoda
  • Bmw
  • Jaguar
  • Volvo